animehappy
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animehappy

animeuri full..distratyva
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 bun venit all

In jos 
+19
Scarlet O'Hara
Ania Nadezhda
Sabrina
Sakura Haruno
Layla_Star
Kagome
Hanon
Ta-kun
Kurama
Diva
Misa Amane
anime_kiki
Sayuri
Hinata
Kyky Ignis
Lina Inverse
saya_denny
Rosetta
kiki angel
23 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ta-kun

Ta-kun


Mesaje : 15
Data de înscriere : 17/05/2008

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 2:27 pm

1)In primu rand esti fata sau baiat?
Fata ,desi am nick de baiat What a Face
(adresa de e-mail e a fratelui Razz )
2.Care sunt animeurile tale preferate?
Fooly Cooly,R.O.D.,Cowboy Bebop,Toki wo Kakeru Shoujo ,Slayers,FMP fumoffu etc .
3)Ce fel de filme iti plac ,horro,drama,comdie,romance etc
Cam de toate .
4)Iti place acest forum?
Desigur...mi se pare original Very Happy .
P.S. O sa-mi pun eu av. si sig Razz
Sus In jos
Hanon

Hanon


Mesaje : 71
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 30
Localizare : In lumea anime-urilor

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 8:12 pm

Ohayo, mina! Watashi wa Hanon desu! lol! Am aproape 14 ani si iubesc anime-urile I love you Imi plac o gramada, dar nu le enumar acum tongue Totusi, anime-ul meu preferat este Mermaid Melody, se poate vedea si in nick cyclops Altceva... legat de muzica: tot ceea ce nu e manea si populara Razz
Sper sa-mi fac prieteni multi de tot! Very Happy
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 8:22 pm

Bine ai venit, sper sa te distrezi! I love you
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Mesaje : 398
Data de înscriere : 28/04/2008
Varsta : 29
Localizare : zephilia

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 8:24 pm

Bine ai venit !! Am cateva intrebari
Ce cari citesti?
Ce filme iti plac?
Care e al doilea anime preferat dupa Mermayd mel.?
So..cam atat ,distreza-te si happy posting!! lol!
Sus In jos
http://illusion-dream.omgforum.net/
Hanon

Hanon


Mesaje : 71
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 30
Localizare : In lumea anime-urilor

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 8:31 pm

1.Harry Potter si in acest gen lol! Mai mult fantasy.
2. Comediile! lol!
2. Pai, cred ca Naruto. Very Happy

And thanks!
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:01 pm

bine ai venit kira pe forum sper sa iti faci multi prieteni si sa fimi prieteni si sper sa iti placa aici
Sus In jos
Kagome

Kagome


Mesaje : 200
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 30

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:39 pm

Hy!^_^ Numele meu este izabela, am 14 ani. Sunt o fata glumeata cateodata, nu prea imi place scoala, dar tot invatT_T. Pai ce sa zic. Imi plac mult animeurile, muzica, in special cea japoneza. Unii pot zice ca sunt mai serioasa dar nu sunt. Cel mai mult imi place sa stau pe mess, sa vorbesc cu prietenii..... Sper sa ne intelegm bine.
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Mesaje : 398
Data de înscriere : 28/04/2008
Varsta : 29
Localizare : zephilia

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:42 pm

Cred ca o sa ne intalegem bine,distractie placuta si have a nice post ^_^
Sus In jos
http://illusion-dream.omgforum.net/
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:47 pm

Bine ai venit!!!!!!!!!!!!!! I love you
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:48 pm

bi8ne ai venit sper sa iti placa pe forum!! Twisted Evil I love you
Sus In jos
Layla_Star

Layla_Star


Mesaje : 8
Data de înscriere : 18/05/2008
Varsta : 30
Localizare : Kaleido stage

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 6:28 pm

sall all............sunt noua pe acest forum,sper sa ne imprietenim.........Numele meu este Diana,imi place mult Layla Hamilton din Kaleido Star.Am 14 ani,sunt cam mare Very Happy ,dar imi plac anime-urile foarte mult,preferatele mele sunt:Kaleido Star,Naruto,Jigoku Shoujo,Yu-gi-oh GX,Inuyasha,Mew mew power,Full metal panic si altele....Am un site anime,sper sa-l vbizitati si sa va plaka: www.LaylaStar4ever.piczo.com........voi respecta regulile...si sper sa-mi fac prieteni noi pe acest forum Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Layla_Star in Dum Mai 18, 2008 6:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.LaylaStar4ever.piczo.com
Kagome

Kagome


Mesaje : 200
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 30

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 6:28 pm

Este chiar dragut, imi place. Va urez si eu Bine ati venit.^_^ Sper sa ne imprietenim. Bine ai venit
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 6:29 pm

salut sper sa iti placa pe forum pe mn ma cheama sonia spre sa iti faci multi prieteni
Sus In jos
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 6:36 pm

Bine ai venit, spers sa ne intelegemsi cred acest lucru mai ales daca iti place KS...^_^
Sus In jos
Sakura Haruno

Sakura Haruno


Mesaje : 3
Data de înscriere : 18/05/2008

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:18 pm

ohayo all....

about myself : eh...nu e mare lucru..ma numesc Andreea si imi plac anime-urile.....
ce imi place sa fac...sa desenez, sa ma distrez pe forumuri, sa citesc manga-uri si......sa lenevesc ( specialitatea mea )
sa nu va speriati dar...uneori sunt cam sensibila...decat in realitate..adica..pe forumuri nu prea...
bine..ce sa mai zic ?...hmmm..
ma bucur sa va cunosc pe toti...si...postari fericite si voua..
ja !
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:20 pm

salutari andreea si bun venit pe forum sper sa fimi prietene si deasemenea sa iti faci multi prieteni
Sus In jos
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:20 pm

Bine ai venit, sper sa te distrzi and no spam! I love you
Sus In jos
kiki angel
Admin
kiki angel


Mesaje : 154
Data de înscriere : 28/04/2008

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:41 pm

tuturor happy posting,,distratyva la maxim lol! sunny
Sus In jos
https://animehappy.forumgratuit.ro
Kagome

Kagome


Mesaje : 200
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 30

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 9:27 pm

Bine ati venit. distrativa cu toti.
Sus In jos
Sabrina

Sabrina


Mesaje : 9
Data de înscriere : 19/05/2008

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 8:12 pm

Salutare!! Ma numesc Ralucutz si sunt very crazy....Am 13 ani si sunt din Bucuresti.Imi place sa ies afara,sa ies cu prietenii cu prietenii, sa vorbesc pe mess,sa merg la petreceri,sa fac poze. Materia mea preferata e matematica.......ascult orice fel de muzica [fara manele sau muzica populara]...la animeuri ma uit cand am timp.Preferatele mele sunt:inuyasha,yuyu hakusho,kiddy grade,paradisse kiss,naruto etc.....Si cam atat despre mn daca aveti intrebari puneti-le
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 8:15 pm

-Bine ai venit pe forum my mane is sonia si eu am 13 ani si sunt din cluj sper sa iti faci multi prieteni si sa fimi prietene
Sus In jos
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 9:09 pm

Bine ai venit, sper sa iti faci preteni si poate cine stie, chiar pe mine! I love you
Sus In jos
Ania Nadezhda

Ania Nadezhda


Mesaje : 12
Data de înscriere : 20/05/2008

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 7:54 am

Salut !!! Ma numesc Ania lol! nu stiu de ce parinti mei mi-au pus numele asta ,parca as fi din Rusia.Well am 13 anisori...sunt din Craiova si sunt o mare fana anime animeul meu preferat fiind Kaleido star, inuyasha si yu yu hakusho.Pai materia mea preferata e romana si matematic aa da si detest istoria .Ascult orice fel de muzica inafara d emanele populara ocazional la nunta Razz .Imi place aventura si sa ma distrez cu colegi,ultima data cand am fost in tabara cu ei am facut prapad hotelul la care am stat.In fata profesorilor sunt un ingeras dasr nu stiu ei ce fac in pauze Evil or Very Mad Cam atat despre mine,daca aveti intrebari nu ezitati.Ja ne !
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Mesaje : 398
Data de înscriere : 28/04/2008
Varsta : 29
Localizare : zephilia

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 11:20 am

Salut si bine ai venit pe forum!Distreaza-te si happy posting ^_^
Sus In jos
http://illusion-dream.omgforum.net/
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 545
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cluj

bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 1:23 pm

salut qania si salut naruto bine ati venit pe forum eu ma numes sonia am 13 ani si sunt din cluj dar pe forum sunt baiat adika edward elric sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni
Sus In jos
Continut sponsorizat





bun venit all - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bun venit all   bun venit all - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
bun venit all
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animehappy :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: