animehappy
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animehappy

animeuri full..distratyva
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce ai face daca ai avea un Death note?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Rosetta

Rosetta


Mesaje : 429
Data de înscriere : 13/05/2008
Varsta : 29
Localizare : night world

Ce ai face daca ai avea un Death note? Empty
MesajSubiect: Ce ai face daca ai avea un Death note?   Ce ai face daca ai avea un Death note? Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:17 pm

Pai ce sa fac?
Asi scire lume in el, normal!
Nu cred totusi ca asi exagera precum Kira, din cand in cand asi incerca sa nu il prea folosesc desi nu cred ca m-asi putea abtine.Oricum ar trebui sa fiu atenta sa nu dau de banuit politiei, poate intru intr-o situatie ca si a lui Light! o_0
Sus In jos
kiki angel
Admin
kiki angel


Mesaje : 154
Data de înscriere : 28/04/2008

Ce ai face daca ai avea un Death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death note?   Ce ai face daca ai avea un Death note? Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:21 pm

eu cred ca las askunde undeva departe de tot incat sa nu ma tenteze sa scriu pe cineva in el sunny geek study
Sus In jos
https://animehappy.forumgratuit.ro
Dante

Dante


Mesaje : 146
Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 29

Ce ai face daca ai avea un Death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death note?   Ce ai face daca ai avea un Death note? Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:29 pm

deci...ceas face...din cate am vaz eu in anime ..si is un tip tare atent...serios ...Light a innebunit din cauza dorintei de putere...dar si eu dak as shti ca nu mai nik de pierdut dipa ce mor l-as folosi fara nicio ezitare...mai ales si ochii de shinigami.....adik l-as pune pe ryuk sau pe shinigami sa ma ajute la teste...as face pactul cu ochii...si as omora pe orcine vreau
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai face daca ai avea un Death note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death note?   Ce ai face daca ai avea un Death note? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai face daca ai avea un Death note?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death note game....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animehappy :: Anime world :: Death note-
Mergi direct la: